№ 498 Про внесення змін до Регламенту роботи обласної ради VІ скликання


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ята  сесія                                                                                 VІ скликання
від 22.03.12  № 498

 

 Керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування від 14.03.12, обласна рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Доповнити статтю 17 Регламенту роботи обласної ради VІ скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 14.12.10 № 13, наступними абзацами:

«На кожному проекті рішення, який розміщується на офіційному веб-сайті обласної ради, зазначається інформація про розробника проекту рішення (назва установи, підприємства, організації, прізвище, ім’я та по батькові відповідальної за підготовку проекту рішення особи, її посада, контактний телефон) та дата розміщення даного проекту рішення на офіційному веб-сайті обласної ради.

Проект рішення, внесений депутатом обласної ради, опрацьовується відповідними службами протягом десяти робочих днів з дати його подання, якщо інше не зазначено депутатом. Після його доопрацювання депутат має завізувати проект рішення, який розміщується на офіційному веб-сайті обласної ради.

Проекти рішень повинні мати вигляд повного документа, зокрема, в ньому мають бути вказані абсолютні цифри і прізвища, ім’я, по батькові осіб, про яких зазначається в проекті рішення».

2.   Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Арешонкова В.Ю. та постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

 

Голова ради                                                                                Й.А. Запаловський

Останнє оновлення: Вівторок, 09 червня 2015, 17:18

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr