№ 357 Про передачу частини приміщення за адресою: м. Житомир,вул. Вокзальна,10, у комунальну власність територіальної громади міста Житомира


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

 

Восьма    сесія                                                                                        VІ скликання
від 15.12.11 №   357

Про передачу частини приміщення
за адресою: м. Житомир,вул. Вокзальна,10,
у комунальну власність територіальної
громади міста Житомира

 Керуючись статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності“, враховуючи рішення Житомирської міської ради від 24.10.11 № 225 “Про прийняття частини будівлі за адресою: м. Житомир,  вул. Вокзальна, 10, у комунальну власність територіальної громади міста Житомира“  та рекомендації постійної  комісії  обласної  ради  з  питань  бюджету і комунальної власності  від 24.11.11, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно частину приміщення площею 245,4 кв. м за  адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 10, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, у комунальну власність територіальної громади міста Житомира.

2. Приймання-передачу частини приміщення здійснити відповідно до чинного законодавства.

3. Начальнику комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків  Житомирської обласної ради Андрійчуку М.В. у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі частини приміщення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова ради                                                                                   Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr