Положення про стипендію обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області

ПОЛОЖЕННЯ

про стипендію обласної ради видатним діячам культури і мистецтва області

( затверджено рішенням обласної ради від 07.06.12 № 585)

 

1. Стипендія обласної ради призначається діячам культури і мистецтва, які мають почесні звання України, досягли пенсійного віку або отримують пенсію внаслідок інвалідності, з метою покращення їх матеріального стану.

2. Починаючи з 1 червня 2012 року, призначається 10 щомісячних стипендій обласної ради у розмірі 300 грн. кожна.

3. Виплата стипендій обласної ради здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету і виплачується управлінням культури і туризму облдержадміністрації.

4. Подання кандидатур на здобуття стипендії обласної ради здійснюють керівники установ культури і мистецтва, обласні організації творчих спілок України, професійні спілки.

5. Відбір кандидатур здійснює комісія, утворена при управлінні культури і туризму облдержадміністрації. Склад комісії затверджується заступником голови обласної ради. До складу комісії входить член постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань. Комісія готує пропозиції щодо присудження стипендії. Рішення про виплату стипендії обласної ради затверджується наказом управління культури і туризму обласної державної адміністрації за погодженням постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань.

6. У випадку переїзду стипендіата на постійне місце проживання за межі Житомирської області виплата стипендії припиняється автоматично.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr