ПОЛОЖЕННЯ про Почесну грамоту та Грамоту Житомирської обласної ради

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту та Грамоту
Житомирської обласної ради
(затверджено рішенням обласної ради від 31.01.03 №168, зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 15.12.11 №378) 

 1. Почесна грамота та Грамота Житомирської обласної ради (далі-Почесна грамота, Грамота) є відзнакою і заохоченням працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів, працівників органів виконавчої влади, різних галузей народного господарства, підприємств, установ, організацій, які своєю працею зробили вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток регіону, виявили високий професіоналізм та беруть активну участь у громадсько-суспільній діяльності.
 2. Почесною грамотою, Грамотою відзначаються працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутати рад всіх рівнів, працівники підприємств, установ, організацій, правоохоронних органів, об'єднань громадян, творчих спілок області, військові.
 3. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою та Грамотою здійснюється гласно, за ініціативи місцевих органів самоврядування та виконавчої влади, підприємств (об'єднань), кооперативних та інших господарських структур, громадських організацій, трудових колективів, керівників правоохоронних органів, військових частин.
 4. Подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою вносять до обласної ради керівники обласних підприємств, установ та організацій, голови районних рад, міські голови (міст обласного значення), голови райдержадміністрацій. При цьому, структури районного, міського рівня (міст обласного значення) вносять свої пропозиції тільки до відповідних районних, міських рад, які розглядають їх і в разі підтримки звертаються з відповідним поданням до обласної ради.
 5. Подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою надаються до обласної ради не пізніше як за 7 днів до дня вручення нагороди. В поданні вказується, за які конкретні досягнення нагороджується представлена особа, яку участь бере у місцевому самоврядуванні, а також вказується місце проживання, ідентифікаційний номер, дата і місце проведення заходу по врученню нагороди. Подання підписується керівником відповідної структури.
 6. Подання про відзначення Почесною грамотою, Грамотою розглядаються заступниками голови ради та доповідаються голові ради.
 7. Рішення про відзначення Почесною грамотою та Грамотою приймається головою ради (заступником голови ради - у разі відсутності голови) і оформляється розпорядженням. 
 8. Почесною грамотою може бути нагороджена особа, яка раніше була нагороджена Грамотою. У виняткових випадках (раніше нагороджені обласною радою, у зв'язку з ювілеєм тощо) допускається нагородження зразу Почесною грамотою.
 9. Особам, нагородженим Почесною грамотою, вручається цінний подарунок або грошова премія в розмірі до 600 грн., Грамотою –        до 400 грн.
 10. Особи, які відзначені Грамотою, можуть бути представлені повторно до неї не раніше як через два роки. Особи, які відзначені Почесною грамотою, можуть бути представлені повторно до неї не раніше як через три роки. За рішенням голови обласної ради в окремих випадках ці терміни можуть бути змінені.
 11. Оформлення розпоряджень про нагородження, облік і реєстрація Почесних грамот, Грамот здійснюється спеціалістом виконавчого апарату ради, який відповідає за кадрову роботу.
 12. Вручення Почесної грамоти, Грамоти, премії або цінного подарунка здійснюється головою ради або за його дорученням заступниками голови обласної ради.

Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr