Й.А.Запаловський: Найактуальніші проблеми територіальної громади Житомирщини мають бути під особистим контролем сільського чи селищного голови

 Про це голова Житомирської обласної ради Й.А.Запаловський сказав під час зустрічі з сільськими та селищним головами Любарського, Радомишльського та Малинського районів. Зустріч відбулася у Житомирі 23 травня у рамках наради-навчання сільських та селищних голів цих районів.

 

«Ми покладаємо великі надії на активність та небайдужість сільських, селищних голів та депутатський корпус низової ланки. Саме ці керівники мають стати справжніми господарями на своїй землі, у своїх населених пунктах. І спільно з органами виконавчої влади на місцях створювати умови для покращення якості життя громадян. А обласна рада буде максимально допомагати їм в цьому», - зазначив голова обласної ради Й.А.Запаловський.

У ході зустрічі з керівництвом обласної ради обговорено проблеми організації виробництва на селі, ціноутворення, бюджетування на рівні місцевих громад.

За підтримкою в організації ефективного господарювання на селі до сільських та селищних голів звернувся заступник голови облдержадміністрації М.М.Дейсан. Він також поінформував сільських та селищних голів про виконання обласної комплексної програми агропромислового розвитку Житомирщини на 2011-2015 роки.

Сільські та селищні голови отримали іншу корисну для свої роботи  інформацію.Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr