На Житомирщині у 2015 році отримають атестат про загальну середню освіту 176 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

ds9Для таких юних жителів нашої області 29 квітня у Житомирському міському будинку культури Служба у справах дітей ОДА підготувала традиційний захід, під час якого вони зустрілися із керівництвом обласної державної адміністрації, обласної ради та переглянули концерт.

ds1

До випускників звернувся заступник голови ОДА Ярослав Лагута, який наголосив: «Як би ваше життя не склалося у майбутньому, яку б професію не обрали, пам’ятайте: головне, щоб ви залишалися свідомими громадянами України і чесними людьми». Заступник голови ОДА побажав дівчатам і хлопцям знайти себе, жити в радості, у добробуті та в мирі.

ds8

Ярослав Лагута та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Толочко вручили випускникам солодкі подарунки та матеріальну допомогу.

ds9

На зустріч були запрошені керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які опікуються проблемами дітей, та керівники вищих навчальних закладів області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

ds3

Святковий концерт підготували студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка. Після заходу випускників запросили на обід.

ds2

Довідково

На обліку служб у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів перебуває 3348 дітей-сиріт та дітей, позбавлених   батьківського піклування.

В сімейних формах виховання  проживає 86,11 % дітей  зазначеної категорії, з них 2271 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, перебуває під опікою, піклуванням в сім'ях родичів.

В області діють 34 дитячих будинків сімейного типу та 198 прийомних сімей, в яких виховується 615 дітей.

Житомирщина прийняла 32 дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників  та дитячому будинку сімейного типу, що прибули з Луганської і Донецької областей.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Середа, 29 квітня 2015, 15:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr