Віталій Француз: На наступній сесії депутати планують спрямувати кошти на найнеобхідніше – сферу охорони здоров’я

frkr1На засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, що відбулося 13 березня, депутати розглянули майже 50 питань. Серед них 28 відносяться до сфери комунальної власності, пов’язані з забезпеченням діяльності комунальних установ і підприємств, призначенням їхніх керівників.

 

Депутати заслухали інформацію щодо внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік, під час обговорення сформулювали пропозиції до проекту рішення.

«На наступній сесії прийняли рішення спрямувати кошти на найнеобхідніше. Далі будемо дивитися, які будуть надходження за повний квартал, і вирішувати, що робити далі, - поінформував голова облансої ради Віталіцй Француз. - Сподіваюся, що у сесійній залі депутатський корпус підтримає ту пропозицію, яку сьогодні сформулювала бюджетна комісія: виділити 30 млн. грн. на придбання комунального магнітно-резонансного томографа. Як тільки цей, вкрай важливий для нашої області, апарат буде придбаний, маємо намір прийняти обласну програму підтримки населення. Будуть категорії, для яких МРТ буде безкоштовним, для яких будуть знижки. Я переконаний, що у будь-якому разі комунальний томограф буде більш доступним для людей, ніж приватні», - наголошує Віталій Француз.

За словами голови обласної ради, досить непростою є ситуація з оздоровленням дітей. «Ми тепер можемо розраховувати тільки на обласний бюджет, з держави на оздоровлення дітей фінансування не надходить». Бюджетна комісія рекомендує виділити кошти, щоб завершити ремонтні роботи в дитячому таборі «Орлятко», а також для придбання путівок в оздоровчі заклади дітям пільгових категорій: дітям учасників АТО, дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування (3 млн грн.).

5 млн грн. депутати планують виділити на лікування онкохворих, ще майже таку суму на придбання ліків для медичних закладів, 1 млн 400 тис. грн. - на придбання апарату вентиляції легень.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: П'ятниця, 13 березня 2015, 16:52

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr