Йосип Запаловський провів нараду із сільськими та селищними головами

Голова обласної ради Йосип Запаловський зустрівся з головами сільських та селищних рад Житомирського та Коростишівського районів. Ця нарада відбулась у рамках семінару сільських і селищних голів, який проводився на базі Житомирського національного агроекологічного університету з метою активізації роботи сільських та селищних рад щодо розвитку особистих селянських господарств, сільського підприємництва, проведення паспортизації сільських територій. Такі зустрічі будуть проведені з представниками усіх районів області згідно графіка.

За переконанням Йосипа Антоновича найкращою запорукою і найвищим мірилом роботи і сільського, селищного голови, кожного депутата  є конкретне діло. Добра справа сама собі не приходить, її треба організувати. А місцева громада – це той осередок, де кожна людина має почуватися, наче у рідній оселі. Задля цього сільським та селищним головам - слід повною мірою використовувати господарські права і повноваження.

«Впевнений, що знання, отримані завдяки цьому семінару, ви використаєте у повній мірі задля ефективної роботи на своїх підвідомчих територіях», - зазначив Й.Запаловський.


 

  

 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr