Голова обласної ради привітав громаду Попільнянського району з Днем місцевого самоврядування

popiln3На Житомирщині відзначили День місцевого самоврядування. Замість традиційних урочистих зібрань керівництво та депутати обласної ради з робочими візитами  відвідали райони області, де проходили сесії міських та районних рад. Так,  голова обласної  ради Віталій Француз напередодні свята народовладдя завітав на сесію Попільнянської районної ради.

 

«У зв`язку зі складною ситуацію в державі, бойовими діями на Cході, ми вирішили обійтися без гучних святкувань. Та залишитися байдужими до професійного свята тих, хто працює в органах місцевого самоврядування, депутатів  і усіх тих, хто переймається   проблемами регіону, дбають про його розквіт ,  не змогли», - зауважив Віталій Француз.

popiln5

Голова обласної ради висловив сподівання на кращі зміни в державі й побажав своїм колегам здоров`я, витримки, активної громадянської позиції та мирного неба над головою.

popiln6

Подякувавши усім присутнім сільським та селищним головам, секретарям та бухгалтерам сільських та селищних рад, депутатському корпусу району, він вручив грамоти Житомирської обласної ради. Святкового настрою додала концертна програма, яку підготували артисти ансамблю народної пісні «Любава» з місцевого будинку культури.

popiln2

Цього дня нагороди отримали не лише працівники місцевого самоврядування, а і військовослужбовці з нагоди Дня Збройних Сил України. Зокрема, були відзначені двоє братів - Віктор Дишкант та Олександр Дишкант. Ці хлопці разом брали участь в антитерористичній операції на Сході України та були нагороджені Орденом За Мужність ІІІ ступеня.

popiln10

popiln9

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Понеділок, 08 грудня 2014, 12:37

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr