В постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села

11 березня 2011 року в ході підготовки 4 сесії обласної ради відбулось засідання постійної комісії, на якій були розглянуті наступні питання:
1. Про звіт голови облдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку області за 2010 рік. З даного питання заслухано інформацію Дейсана М.М., заступника голови облдержадміністрації.

2. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2010 року.

3. Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік.

4. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З даних питань проінформував заступник начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Венцель В.Т.

Про Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011-2015 роки та про стан дотримання гарантованого державного рівня заробітної плати в сільському господарстві та шляхи підвищення доходів сільського населення з інформацією Дейсана М.М.
Про хід виконання комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Житомирській області на 2007-2015 роки та про внесення змін до  комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Житомирській області на 2007-2015 роки депутати заслухали Ковтуненка М.Г., заступника начальника головного управління Держкомзему у Житомирській області.
Базько Ф.М., начальник сектору земельних відносин виконавчого апарату обласної ради проінформував по питаннях про зміну меж населених пунктів та про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.
Депутати розглянули ряд звернень, а саме:

- Головного управління Держкомзему у Житомирській області щодо залучення коштів, які надійшли на рахунок обласної ради в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва;

-  Державного комітету лісового господарства;

- Житомирського обласного виробничого управління меліорації і водного господарства.

З усіх питань були прийняті відповідні рекомендації щодо внесення їх на розгляд обласної ради.
В роботі постійної комісії взяли участь заступник голови обласної Чигир М.А., начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Дідківський М.П., перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Зарічний В.Г.
Вів засідання голова постійної комісії Дідківський В.О.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr