Село Стрибіж Червоноармійського району – приклад успішної реалізації проектів з енергозбереження та впровадження відновлювальних джерел енергії

300 400 524536001413361408У рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» 30 жовтня у селі Стрибіж Червоноармійського району відбулася виїзна конференція для поширення методології Проекту серед районів області.

У роботі конференції брали участь відповідальні за втілення Проекту у всіх районах області. Учасників привітали голова Червоноармійської районної ради Віктор Галущинський, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Толочко.

Про результати, досвід та перспективи реалізації проектів з енергозбереження розповів координатор в Житомирській області Олег Процик. Із досвідом впровадження проекту з енергозбереження в дитячому садочку села Стрибіж ознайомили учаників конференції Стрибізький сільський голова Леонід Корзун та голова громадської організації «Надія Майбутнього» Тамара Терещук.

Представникам сільських рад сіл Івановичі, Великий Луг та Стрибіж вручили сертифікати про завершення мікропроектів.

Під час конференції відбулося наочне ознайомлення з результатами запровадження Проекту з енергозбереження в дитячому садочку «Сонечко» села Стрибіж та відновлювальних джерел енергії вуличного освітлення на сонячних батареях.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Четвер, 30 жовтня 2014, 15:21

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr