Уміти вчити дітей – це дар, - Віталій Француз

vci9Перша неділя жовтня – День Вчителя. Кожного року напередодні цього дня вшановують всіх тих людей, які обрали нелегку справу у житті – сіяти в серцях добре й вічне.

vci4

Вітаючи освітян Житомирщини, голова обласної ради Віталій Француз наголосив: «Багато людей мають педагогічну освіту, але не всі стають вчителями. Це дар Божий – уміти вчити дітей», - сказав він 2 жовтня під час урочистих зборів у Житомирському інституті післядипломної педагогічної освіти.

«Ви, дорогі вчителі, навчаєте наших дітей, наших онуків. Ваші колеги вчили нас. І протягом всього життя кожна людина час від час згадує свою першу вчительку, ту вчительку, до якої ходив на факультативи навіть не дуже старанний учень, бо було цікаво. Серед вчителів чимало ентузіастів. Бажаю всім нам, щоб таких було більше, адже до небайдужого вчителя, хочеться йти на уроки, хочеться переймати його вміння і досвід», - сказав Віталій Француз. Разом із тим він побажав вчителям гідних заробітних плат, поваги від держави і від людей.

vci7

Начальник управління освіти та науки ОДА, депутат обласної ради Олександр Пастовенський відзначив, що вже 2 роки поспіль освітянська галузь Житомирщини у рейтингу Кабінету Міністрів України посідає друге місце.

vci5

Віталій Француз та голова ОДА Сергій Машковський вручили нагороди кращим вчителям області.

vci9

vci1

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: Четвер, 02 жовтня 2014, 15:19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr