У Житомирі відбулися заходи з нагоди відзначення 28 роковин Чорнобильської трагедії

chorn-1Щороку, відзначаючи скорботну дату 26 квітня, ми з великою вдячністю згадуємо тих, хто ризикуючи власним життям, боровся із Чорнобильською стихією.

  25 квітня у Житомирі проходили заходи з нагоди 28-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Квіти до меморіальної дошки пам’яті Першого Міністра Міністерства Чорнобиля України Георгія Готовчиця та до меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам Чорнобиля поклали голова Житомирської обласної ради Віталій Француз, голова обласної державної адміністрації Сидір Кізін, заступник міського голови Олександр Бочковський, представники осередків політичних партій та громадських організацій міста.

chorn-5

Проведено мітинги-реквієми біля пам’ятних знаків «Чорна біль» та «Пожежним, які врятували світ».

Тисячі людей шли, не знаючи з чим боротися, не знаючи, що їх там чекає, але йшли разом.  Вони своїм життям відвернули катастрофу світового масштабу. «Так само разом, об’єднавшись, захистимо свою Вітчизну, свою державу так, як 28 років назад ми відвернули цю страшну Чорнобильську трагедію», - переконаний голова обласної ради Віталій Француз.

Також Віталій Француз сподівається, що на сесії 29 квітня депутатський корпус обласної ради виділить кошти на краєзнавчий музей, і в нашій найбільш потерпілий області врешті – решт запрацює Чорнобильська експозиція.

chorn-2

chorn-3

chorn-4

chorn-6

chorn-7

chorn-8

chorn-10

chorn-11

Прес-служба обласної ради

   

Останнє оновлення: П'ятниця, 25 квітня 2014, 16:41

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr