Студенти в обласній раді

 

26 січня голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський ознайомив студентів Житомирського національного агроекологічного університету, які є слухачами школи резерву кадрів, яка діє при університеті,  з роботою обласної ради та її виконавчого апарату.
Такі зустрічі керівництва обласної ради та студентів є вже доброю традицією і проводяться  п’ятий рік поспіль. Ректор університету Антон Малиновський, який тривалий час працював керівником області, та Йосип Запаловський провели невеличку екскурсію по приміщенню обласної ради. Студенти побували у кабінеті голови ради, посиділи у депутатських кріслах у сесійній залі.
Йосип Антонович  розказав студентам про роботу органів місцевого самоврядування на прикладі обласної ради, надав інформаційну довідку про депутатський склад ради.       
Також голова ради розповів учасникам зустрічі про роботу постійних комісій обласної ради, координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради, про співпрацю самоврядного органу із обласною державною адміністрацією.
Йосип Запаловський переконаний, що такі зустрічі перш за все повинні формувати у молодих людей правильне розуміння чиновника, що це не людина, яка перекладає папірці з місце на місце, як думають часто в народі. Це людина, яка усвідомлює усю ступінь відповідальності за прийняте нею рішення, яке часто може бути доленосним у житті громади.

 Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr