Депутати Житомирської обласної ради напрацьовують шляхи подолання суспільно-політичної кризи в державі

27si1
27si2
27si3

Під головуванням голови обласної ради Йосипа Запаловського 27 січня відбулося засідання президії обласної ради. У її роботі брали участь народні депутати України Геннадій Зубко, Олександр Мирний, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, керівники всіх депутатських фракцій та постійних комісій обласної ради.

Обговорено суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в державі, та шляхи виходу з неї. У своїх промовах всі були одностайні в тому, що Україні та Житомирщині, зокрема потрібне мирне розв’язання суспільного конфлікту шляхом конструктивного діалогу між владою та громадою. Житомирська область – одна із небагатьох областей України, на території яких акції протесту відбуваються без силових захоплень тих чи інших приміщень та радикальних протистоянь. Великою мірою, це результат порозуміння між владою та опозицією. «На щастя, ми сьогодні чуємо одне одного та адекватно реагуємо на всі суспільні виклики. Сподіваюся, так буде і надалі», – зауважив голова обласної ради Йосип Запаловський.

Розглянуто можливість створення в обласній раді депутатського об’єднання «Народна Рада» – для прийняття в подальшому консолідованих рішень, яких вимагає суспільно-політичне життя в регіоні. Як пояснили ініціатори створення «Народної Ради», така депутатська група потрібна для того, щоб життєво важливі рішення приймалися не на майданах і вулицях, а в сесійній залі найвищого представницького органу області.

На сесії також заплановано ухвалити Звернення депутатів Житомирської обласної ради шостого скликання до центральних органів влади з конкретними пропозиціями щодо врегулювання суспільно-політичної кризи, яка склалася в Україні. Провести позачергове засідання сесії планують 29 січня.

На засіданні президії створено робочу групу з підготовки проекту Звернення. До її складу увійшли депутати обласної ради від кожної депутатської фракції. Наголошувалося, що в Зверненні мають бути враховані побажання та пропозиції від усіх політичних фракцій, а також суспільно-політичні настрої громадськості.

Обговорено ряд інших питань, пов’язаних із підготовкою та проведенням позачергової сесії.

Прес-служба обласної ради

 

 

Останнє оновлення: Вівторок, 28 січня 2014, 09:19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr