До Житомира прибули Мощі Святого великомученика Георгія Побідоносця

serze15
serze16
serze17
serze18
serze19
serze20
serze21
serze22
serze23
serze24
serze25

29 листопада до Житомира прибула чесна правиця святого великомученика Георгія   Побідоносця. З цієї нагоди в обласному центрі пройшла урочиста хресна хода – від майдану імені С.П. Корольова до до Спасо-Преображенського Собору.

У ній взяли участь голова облдержадміністраціїї Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник Житомирського міського голови Наталія Леонченко, інші керівники області, міста, архієпископ Никодим, представники духовенства, віряни.

У Соборі Владика Никодим звершив богослужіння. Звертаючись до численної громади, він закликав очистити серця, душу та переосмислити життя. І повідомив, що прийти і поклонитися мощам Георгія Побідоносця можна буде до неділі, 1 грудня. Вхід у храм відкрито цілодобово.

 Владика Никодим також подякував місцевим органам влади за активне сприяння у прибутті чудотворної дещиці на Житомирщину.

Правиця великомученика прибула в Україну з Греції. Святиня побувала у Києво-Печерській Лаврі, Храмі Всіх Святих Києва, Чернігівській, Харківській, Донецькій та Дніпропетровської єпархіях.

Першими на Житомирщині ковчег з мощами зустрічали духовенство та віряни міста Бердичева.

1 грудня Святиню перевезуть до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Новоград-Волинського.

Прес-служба обласної ради

Останнє оновлення: П'ятниця, 29 листопада 2013, 20:04

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr