У Житомирі представили нового прокурора області

prr3
prr4
prr1

1 листопада відбулося офіційне представлення прокурора Житомирської області Валерія Шкура, призначеного строком на 5 років наказом Генерального прокурора України від 31 жовтня 2013 року та затвердженого головою колегії Житомирської області. Голова обласної ради Йосип Запаловський привітав новопризначеного керівника та запевнив учасників зібрання: «Представницька гілка влади, депутатський корпус, органи місцевого самоврядування Житомирщини і надалі сприятимуть роботі органів прокуратури, виконанню ними першочергових завдань та обов’язків, контролюватимуть сфери життєдіяльності територіальних громад, аби вони перебували у правовому колі та діяли в межах законодавства України».

Йосип Запаловський відзначив дієву співпрацю обласної ради з попереднім прокурором – Ігорем Проценком, за час керівництва якого в області вдалося вирішити чимало складних питань. «Ми щиро раді вітати нового прокурора області, бажаємо йому швидкими темпами скоординувати роботу колективу у потрібному напрямку та досягати в ній відмінних результатів», – побажав голова обласної ради.

Представити нового керівника прибули перший заступник Генерального прокурора України Віталій Білоус та заступник Генерального прокурора України Лілія Фролова. Звертаючись до колективу прокуратури, Віталій Білоус зазначив: «Валерій Шкуро має усі необхідні моральні, ділові та фахові якості для того, щоб кваліфіковано організувати роботу органів прокуратури області».

Прокурор Житомирської області Валерій Шкуро у своєму першому виступі перед колективом сказав: «Призначення на посаду прокурора області для мене є великою честю. Я запевняю, що докладу максимум зусиль, щоб виправдати високу довіру Генерального прокурора України». Валерій Шкуро висловив надію на подальше взаєморозуміння із керівниками органів державної влади та судових і правоохоронних органів. Він, зокрема, сказав: «Сподіваюся на співпрацю з вами у вирішенні проблемних питань та зміцнення законності у регіоні». Він також щиро подякував Ігорю Проценку за професійний злагоджений колектив, який він залишає. «А найголовніше, – підкреслив Валерій Шкуро, – високий авторитет прокуратури Житомирської області, який завдяки Вашим зусиллям склався у регіоні».

Перший заступник Генерального прокурора України також представив двох заступників прокурора області – Іллю Толстореброва та Сергія Борисенка.

Участь у представленні брали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, Житомирський міський голова Володимир Дебой, голова Апеляційного суду Житомирської області Ігор Котік та інші.

Довідково

Шкуро Валерій Володимирович в органах прокуратури працює понад 12 років. За час роботи обіймав керівні посади в обласному апараті та в центральному апараті Генеральної прокуратури України.

До призначення на посаду прокурора області обіймав посаду заступника начальника управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту – начальника відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України.

Прес-служба обласної ради

 

 

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 листопада 2013, 17:57

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr