В День партизанської слави своє 90-річчя відзначив ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Кацюк

ka 4
ka1
ka2
ka3
ka5

З нагоди 90-літнього ювілею голова обласної ради Йосип Запаловський та голова облдержадміністрації Сергій Рижук привітали ветерана Великої Вітчизняної війни та праці Михайла Кацюка.

Йосип Запаловський наголосив на тому, що Михайло Антонович у роки Великої Вітчизняної війни визволяв рідну землю та, зокрема, місто Житомир, відроджував край у повоєнний час, майже півстоліття працював в обкомі комсомолу. Разом із дружиною ювіляр виховав, виростив та дав батьківське благословення своїм дітям.

«Ваш життєвий досвід та людська мудрість стають у нагоді молодому поколінню – онукам та правнукам. Та не лише їм, а всім, хто Вас знає і шанує, Ви показуєте приклад того, як завжди і в усьому залишатися вірним кращим моральним цінностям. За щирий оптимізм та порядність Ви заслужили беззаперечний авторитет серед друзів, колег, однодумців, повагу земляків», – йдеться у вітальному листі, що зачитав Сергій Рижук.

Голова обласної ради та голова облдержадміністрації побажали Михайлу Антоновичу міцного здоров’я, людського щастя та добробуту і вручили йому з нагоди славного ювілею вітальний лист, подяку обласної ради, цінний подарунок та квіти.

Михайла Кацюка також привітали перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, заступник голови обласної ради Михайло Чигир та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Толочко. Михайло Чигир звернув увагу на те, що протягом усього життя Михайло Антонович веде здоровий спосіб життя та починає свій день із фізичної зарядки, завдяки чому і сьогодні почувається бадьорим та життєрадісним. Заступник голови обласної ради подарував ювіляру футбольний м’яч, аби Михайло Кацюк передавав своїм внукам і правнукам любов до спорту та разом із ними ще довго був активним та енергійним.

Прес-служба обласної ради

 

 

Останнє оновлення: Вівторок, 24 вересня 2013, 09:55

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr