На Житомирщині оглянуто ряд соціальних об’єктів, на яких здійснюється теплосанація у рамках реалізації Кіотського протоколу (ВІДЕО)

 

KiotЗа кошти, отримані від продажу квот на викиди парникових газів у рамках зобов’язань Кіотського протоколу, на Житомирщині реалізується більше десяти проектів із теплосанації. Програма передбачає утеплення фасадів, дахів, заміну віконних та дверних блоків та інші енергозаощадливі заходи на об’єктах соціальної сфери на суму понад 58 млн. грн.

Ознайомитися з ходом реалізації програми, впровадження цільових екологічних (зелених) інвестицій на об’єктах Житомирщині 5 серпня прибув Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. У робочій поїздці високопосадовця супроводжували голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський та перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко.

Міністр та керівники області побували у ряді навчальних закладів Черняхівського району та в Бердичівській центральній міськрайонній лікарні, де зустрілися з місцевими керівниками, представниками закладів та підрядних організації, які виконують роботи на об’єктах. Обговорено робочі питання, які виникають у ході реалізації проектів.

Керівник Міністерства висловив задоволення з приводу того, як на Житомирщині виконуються ці роботи. А також наголосив на своїй готовності у подальшому сприяти пошуку можливостей для здійснення теплосанації на інших соціальних об’єктах, які цього потребують, адже, як показала минула зима, утеплення приміщень та дахів призвело до значної економії бюджетних коштів, використання паливно-енергетичних ресурсів та як наслідок до значного скорочення викидів парникових газів в атмосферу.

Голова обласної ради Йосип Запаловський подякував Міністерству екології та природних ресурсів України в особі Міністра за активне сприяння в реалізації екологічної програми на соціальних об’єктах Житомирщини. «Це дуже важливо, що Україна підключилася до виконання Кіотського протоколу. Спільно ми робимо дуже потрібну справу державної ваги – заощаджуємо енергоресурси та бережемо здоров’я людей», - наголосив Йосип Запаловський.

Того ж дня Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков зустрівся з Житомирським міським головою Володимиром Дебоєм. Досягнуто домовленостей впровадження екологічних інвестицій на соціальних об’єктах обласного центру.

 

Прес-служба обласної ради  

Останнє оновлення: Вівторок, 06 серпня 2013, 14:47

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr