Державні службовці та службовці органів місцевого самоврядування – це велика команда області, яка чесно служить громаді – Йосип Запаловський

ukraine 2Напередодні Дня державної служби відбулися урочистості, які зібрали у залі обласної ради та адміністрації державних службовців області – працівників облдержадміністрації, райдержадміністрацій, департаментів, управлінь, служб, відомств. Із професійним святом державних службовців від себе особисто, від депутатського корпусу області, від працівників органів місцевого самоврядування області привітав голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.

У вітальному слові голова обласної ради зазначив, що інститут державної служби – невід’ємна складова демократичної цивілізованої країни, якою є Україна. На державних службовців покладено відповідальність за стан справ у розбудові держави, реалізацію соціально-економічних завдань, вдосконалення державного управління.

Йосип Запаловський наголосив, що уfdjgf нашій області немає конфлікту у владі, натомість є порозуміння, тісна ділова співпраця органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади. «Ми є одна велика команда області, яка вірно і чесно служить народу Житомирщини й України», – відзначив голова обласної ради. Він побажав своїм колегам терпіння, сили духу, натхнення, міцного здоров’я, високих статків та нових успіхів на ниві державної служби.

Державних службовців області привітав голова облдержадміністрації Сергій Рижук, який звернув увагу на важливість їхньої професійної діяльності, адже від компетентності, професіоналізму, чесності, принциповості цих людей великою мірою залежить якість життя людей, стан їх економічного та морального добробуту, а відтак – і авторитет держави.

Йосип Запаловський і Сергій Рижук вручили грамоти, премії, цінні подарунки провідним державним службовцям, а також тим із них, хто стали переможцями обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Прес-служба обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення: Вівторок, 25 червня 2013, 11:31

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr