Житомирський обласний педагогічний ліцей: на шляху до перемоги

IMG 0126

      Верховна Рада України у першому читанні прийняла проект закону про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України. Законопроектом (реєстр. №2087) пропонується доповнити перелік закладів загальної середньої освіти для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, і забезпечуються за рахунок видатків, що здійснюються з бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів та враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, такими: ліцеї-інтернати, гімназії-інтернати, колегіуми-інтернати, шляхом внесення змін до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 90 Бюджетного кодексу.          

          Це означає, що Верховна Рада України зробила вагомий крок для законодавчого врегулювання діяльності закладів такого типу як Житомирський педагогічний ліцей Житомирської обласної ради. Вже це є перемогою для всієї громади області, зокрема, для учнів, викладачів закладу, батьків, а також тих, хто підтримав їх у важкі часи невизначеності. Заклад не змінить свою профільність, високий рівень надання освітніх послуг, у ньому буде збережено колектив висококваліфікованих педагогів, матеріально-технічну і науково-методичну базу.

     Парламентська більшість також прийняла рішення доручити Комітету з питань бюджету опрацювати та остаточно підготувати проект закону до другого читання, щоб найближчим часом внести всі необхідні зміни до чинного Бюджетного кодексу України.

     «Врятувати обласний педагогічний ліцей – наш обов’язок. Для цього ми об’єднали всі зусилля – дітей, батьків, викладачів, депутатів обласної ради та Верховної Ради України. Хоча проект закону на даному етапі підлягає доопрацюванню, ми переконані у тому, що перший крок у вирішенні проблеми зроблено і шляху назад не буде. Надалі будемо відстежувати хід подій і вболівати за долю одного з найкращих освітніх закладів Житомирщини» – такою була і залишається позиція голови обласної ради Йосипа Запаловського.

     Нагадаємо, що на 15 сесії обласної ради депутати прийняли рішення надіслати звернення до Верховної Ради України. За оперативне розв’язання проблеми після сесії взявся особисто голова обласної ради Йосип Запаловський. Він передав звернення депутатів обласної ради до парламенту, зустрівся з головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком, головами профільних комітетів, окремими парламентарями. У лобіюванні питання педагогічного ліцею активну участь брали народні депутати, обрані від Житомирщини. Як результат, на погоджувальній раді Верховної Ради України, депутати погодили законопроект про зміни до Бюджетного кодексу України і внесли його до порядку денного пленарного засідання парламенту України.

Прес-служба обласної ради

 

 

 

 

Останнє оновлення: П'ятниця, 21 червня 2013, 12:46

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr