80-ти родинам військовослужбовців у Житомирі вручено оглядові ордери на отримання квартир у новозбудованому житловому будинку

bud 01

80 сімей офіцерів 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, військові частини якого дислокуються на території Житомирської області, отримали оглядові ордери на постійне та службове поселення у новозбудованому десятиповерховому будинку на вулиці Маршала Жукова, що в обласному центрі. Їх 5 червня урочисто вручили заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський та командир 8 армійського корпусу генерал-лейтенант Петро Литвин. У святковій церемонії також взяли участь керівники департаментів Міністерства оборони України, заступник Житомирського міського голови Галина Семенець, представники командування місцевого гарнізону, священнослужителі, військовослужбовці, військові пенсіонери та члени їх сімей.

Вітаючи новоселів, заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко відзначив, що поліпшення добробуту українських військовослужбовців сьогодні серед головних пріоритетів державної політики. На виконання соціальних ініціатив Президента України з державного бюджету України щороку виділяються і надалі виділятимуться кошти на спорудження нового житла цій категорії людей. Заступник Міністра оборони України подякував представникам органів влади, місцевого самоврядування Житомирщини за активну участь у розв’язанні житлової проблеми військових.

bud2«Для Житомирської області сьогодні визначна подія. Наші земляки – офіцери, військові пенсіонери та члени їх bud3bud4bud5bud7bud8bud9родин отримали таке бажане та омріяне для них житло. І вони щасливі та впевнені у завтрашньому дні. Це – наш спільний їм подарунок і віддача боргу водночас за їх почесну службу на благо зміцнення Української держави», - сказав на урочистій церемонії заселення у новий будинок голова обласної ради Йосип Запаловський. Він також підкреслив, що органи влади на місцях спільно з державою і надалі залучатимуть всі ресурси та засоби, щоб така гостра житлова проблема як відсутність житла вирішувалися якомога швидше.

Після урочистого перерізування святкової стрічки та передачі символічного ключа від підприємства-забудовника гості та майбутні новосели оглянули нові помешкання. bud10bud11bud13bud14bud15bud16bud17bud18Священнослужителі відправили урочисту молебень за щастя, мир і злагоду в кожній родині.

Довідкова інформація. Спорудження нового будинку для військовослужбовців у мальовничому куточку Житомира розпочато у 2007 році завершено наприкінці минулого. Сьогодні він готовий до експлуатації. Упорядкована прибудинкова територія. На всі 80 квартир будинку видано оглядові ордери. З них 51 квартира – для службового проживання родин військовослужбовців, решта – для постійного.

Прес-служба обласної ради

 

 

Останнє оновлення: Середа, 05 червня 2013, 16:59

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr