Засідання постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань

8 грудня  2010 року в ході підготовки до другої  сесії обласної ради VІ скликання відбулося засідання постійної комісії з  гуманітарних питань.
Депутати розглянули проект рішення обласної ради про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2010 року та рекомендували внести його на розгляд сесії обласної ради.
Комісія проаналізувала  перелік проблемних питань  для розгляду при внесенні змін до обласного бюджету на 2010 рік та рекомендувала  внести це питання  на сесію обласної ради.
Детально обговорено проекти Регламенту обласної ради та положення про постійні комісії обласної ради.
Депутати розглянули проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08.09.10 №1168 «Про припинення Житомирського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради шляхом поділу».
Розглянуто проект рішення обласної ради «Про створення обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури, мистецтва та туризму Житомирської обласної ради».
Погоджено кандидатури від обласної ради до складу Комітету з присудження Премії ім. І. Огієнка.
На комісії розглянуто звернення Житомирського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів щодо увіковічення пам’яті письменника Євгена Концевича.
З усіх розглянутих питань постійна комісія прийняла відповідні рекомендації.
Вела засідання  голова постійної комісії  Шадурська О.Ю.
У роботі постійної комісії взяв участь  голова обласної ради  Запаловський Й.А.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr