У Житомирі вшанували пам'ять ідейників соборності України

IMG 6178
IMG 6105
IMG 6107
IMG 6109
IMG 6117
IMG 6135
IMG 6139
IMG 6141
IMG 6166
IMG 6172
IMG 6177
IMG 6183

Напередодні одного з найбільших державних свят – Дня Соборності та Свободи – 21 січня у Житомирі відбулися урочисті заходи. Керівники області та міста, студенти і представники громадськості вшанували пам'ять тих, хто своїми поглядами та діями наближали утворення вільної, незалежної, соборної України.

Голова обласної ради Йосип Запаловський, голова облдержадміністрації Сергій Рижук, Житомирський міський голова Володимир Дебой поклали квіти до меморіальних дощок Михайлу Грушевському В’ячеславу Чорноволу, піднесли корзини з квітами і схилили голови перед пам’ятниками Івану Франку та Тарасу Шевченку. Участь у заходах, присвячених Дню Соборності та Свободи, також взяли перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков та заступник голови обласної ради Михайло Чигир.

Біля пам’ятника Кобзарю відбувся урочистий мітинг, під час якого пролунав гімн нашої держави та мелодії національно-визвольних пісень. Військовослужбовці вшанували пам'ять борців за Україну урочистою ходою, а юнаки-студенти – підняттям національних прапорів.

Голова обласної ради у спілкуванні з журналістами наголосив на великому значенні Дня Соборності та Свободи – другого за важливістю після Дня Незалежності державного свята. «Розділений кордонами чужих держав, наш народ відродився та возз’єднався. На рідних землях постала єдина, неподільна соборна Українська держава. Наш обов’язок – зберегти цю державу, примножити її багатства, розвинути і досягти добробуту та свободи кожного жителя України, незалежно від його національної приналежності чи віросповідання», – відзначив Йосип Запаловський.

Прес-служба обласної ради

 

 

 

Останнє оновлення: Понеділок, 21 січня 2013, 16:58

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr