Голова обласної ради Йосип Запаловський привітав рятівників області з їх професійним святом

Напередодні Дня рятівника голова обласної ради Йосип Запаловський взяв участь у святкових заходах, які відбулися в територіальному управління МНС України в Житомирській області. Він  привітав із святом представників рятувальних служб, а в їх особі – весь 1,5-тисячний колектив рятувальників Житомирщини, які цілодобово стоять на варті захисту нашого життя та спокою, бережуть національне багатство від вогню та інших надзвичайних ситуацій.

«У наш стрімкий та непередбачуваний час, коли існує загроза безпеці життєдіяльності людини, надзвичайно важливо відчувати, що в будь-яку хвилину без вагань тобі прийдуть на допомогу. І це рятівники – вогнеборці, працівники аварійно-рятувальних служб», - сказав, вітаючи рятівників області, голова обласної ради. Він подякував представникам цієї мужньої професії за вірність обраній справі, чесне виконання обов’язку, за постійну бойову готовність до боротьби з лихом. 

Йосип Запаловський відзначив високу якість професійної підготовки особового складу рятувальних служб області, їх організовані та фахові дії у боротьбі з природними стихіями та техногенними катастрофами. Голова обласної ради наголосив, що, незважаючи на те, що сьогодні база рятувальних підрозділів є далекою від ідеалу, зокрема, не вистачає сучасної техніки для оперативного реагування на надзвичайні події в сільській місцевості, рятувальники Житомирщини з високою відповідальністю виконують поставлені перед ними завдання.  Обласна рада, органи місцевого самоврядування налаштовані підтримувати професійну роботу рятувальних служб. У 2011 році на зміцнення матеріально-технічної бази підрозділів територіального управління з обласного бюджету виділено 500 тисяч гривень, з місцевих бюджетів – 240 тисяч гривень. У 2012 році на такі цілі з обласного бюджету надійшло 450 тисяч гривень і 265 тисяч гривень – з місцевих бюджетів.

Голова обласної ради побажав рятувальникам Житомирщини міцного здоров’я щастя, добра, злагоди в родинах і якомога менше тривожних викликів. 

Колектив територіального управління МНС України в Житомирській області привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук, Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Відбулася церемонія нагородження кращих представників професії.

 

Довідково. У минулому році в області сталося понад 3,7 тисячі надзвичайних ситуацій, до ліквідації наслідків яких залучалися підрозділи територіального управління МНС України у Житомирській області.

У результаті оперативно вжитих заходів ліквідовано понад 1,5 тисячі пожеж, на яких врятовано життя 58 жителям області,  матеріальних цінностей на суму 54 млн. гривень. У дорожньо-транспортних пригодах врятовано 22 людини.

                                                                                                                                     Прес-служба обласної ради 

 


 

Останнє оновлення: П'ятниця, 14 вересня 2012, 19:25

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr