Відбувся виїзний семінар-навчання для заступників голів районних рад та керуючих справами їх виконавчих апаратів

 

Перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков взяв участь у виїзному семінарі-навчанні для заступників голів районних рад і керуючих справами виконавчих апаратів районних рад області, який відбувся у Коростенському районі 26 вересня. Семінар організовано за сприяння обласної ради та центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у рамках занять за професійною програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування.

У рамках семінару в районній раді відбулася зустріч з керівниками району. Голова Коростенської районної ради Віктор Кутішенко і голова Коростенської районної державної адміністрації, депутат обласної ради Володимир Нагорняк розповіли про соціально-економічний і культурний розвиток району, про основні напрямки роботи місцевих рад, акцентували увагу на питаннях співпраці органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, відповіли на запитання слухачів.

Заступники голів районних рад, керуючі справами виконавчих апаратів районних рад  ознайомилися з роботою Поліської та Ушомирської сільських рад, відвідали об’єкти соціальної інфраструктури. Поліський сільський голова Андрій Степанчук, Ушомирський сільський голова Людмила Мала розповіли про роботу щодо соціально-економічного розвитку підвідомчих територій, соціального захисту населення, поліпшення благоустрою населеного пункту, про шляхи вирішення життєво важливих проблем територіальних громад.

Учасники семінару відвідали парк культури і відпочинку ім. М.Островського та військово-історичний комплекс «Скеля» у  м. Коростень.


Останнє оновлення: Середа, 03 жовтня 2012, 12:03

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr