З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Йосип Запаловський відвідав підопічних Житомирського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради

 

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана голова обласної ради Йосип Запаловський побував у Житомирському геріатричному пансіонаті Житомирської обласної ради.  

Йосип Запаловський  висловив шану та повагу підопічним соціальної установи, побажав їм міцного здоров’я, тепла та оптимізму. Він також поцікавився життям та побутом пенсіонерів, ознайомився з нагальними проблеми закладу та обіцяв активного сприяння в їх розв’язанні.
«Обласна рада на своєму рівні докладатиме всіх зусиль, щоб людям поважного віку в стінах пансіонату жилося якомога комфортніше», - наголосив голова обласної ради. 

Він зазначив, що під свій особистий контроль візьме розв’язання таких актуальних для закладу проблем як капітальний ремонт даху банно-прального приміщення та встановлення ліфтів.

Йосип Запаловський подарував для потреб підопічних пансіонату мікрохвильову піч, праску та пилосос.

 

Довідково. Станом на 1 жовтня в Житомирському геріатричному пансіонаті Житомирської обласної ради проживає 200 підопічних, серед яких 1 – інвалід війни, 4 учасники бойових дій, 18 учасників війни та22 ветерана праці. Підопічні забезпечені всім необхідним для культурного, побутового та медичного обслуговування.  

З початку року установу профінансовано на суму 3,5 млн. грн.

Рішенням сесії обласної ради від 17.03.11 на реконструкцію водогінної мережі виділено додатково 300 тис. грн.

 

Прес-служба обласної ради


Останнє оновлення: П'ятниця, 28 вересня 2012, 17:41

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr