У Баранівському районі відкрито перший на Житомирщині олімпійський клас

 У Першотравенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Баранівського району 3 жовтня відкрито перший в області олімпійський клас – своєрідний шкільний музей спорту. Оформлений яскравими інформаційними стендами та спортивними експонатами, зібраними учнями та вчителями, він розповідатиме відвідувачам про історію спортивного руху на Житомирщині і, зокрема, в Баранівському районі, про розвиток спорту кожного села, селища, про відомих спортсменів, які своїми досягненнями уславили рідний край далеко за його межами.

 

На відкритті олімпійського класу 3 жовтня 2012 року побували: член національного Олімпійського комітету України, заступник голови Житомирської обласної ради Михайло Чигир, начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту МОНМС України, заслужений тренер України Володимир Зорнік, керівники Баранівської райдержадміністрації та Баранівської районної ради, вчителі та учні школи.

«Відкриття олімпійського класу в сільській школі  – знакова подія для всієї області. Адже так ми піднімаємо авторитет спорту та фізичної культури серед школярів. Діти – і в сільській місцевості, і великому місті – змалку повинні привчатися до занять спортом і бути наполеглими в досягненні поставлених цілей», - сказав, вітаючи громаду селища Першотравенськ з нагоди відкриття олімпійського класу в школі, заступник голови обласної ради Михайло Чигир. Він нагадав, що символічним є те, що відкриття шкільного спортивного музею відбувається в рік, оголошений в Україні Роком  Спорту. Крім того, цього року відбулося ряд яскравих спортивних подій світового значення, до яких, можна сказати, ми всі були причетні, адже вболівали за своїх спортсменів. Це – проведення в  нашій державі Міжнародного футбольного турніру «Євро - 2012»  та ХХХ Літніх Олімпійських ігор у Лондоні.

З привітальним словом до присутніх звернулися спортсмени школи, учні, активісти олімпійського руху.

Михайло Чигир вручив групі подвижників створення олімпійського класу грамоти Житомирської обласної ради, а школі – подарунки від Житомирського обласного відділення НОК України.

Прес-служба обласної ради    

 


Останнє оновлення: Понеділок, 08 жовтня 2012, 18:02

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr