Про результати 1 сесії Житомирської обласної ради 6 скликання

17 листопада відбулася 1 сесія  Житомирської обласної ради 6 скликання.

Відкрила засідання  голова Житомирської обласної територіальної виборчої комісії Олена Слободяник, яка повідомила присутніх про результати виборів нового складу депутатів обласної ради.

У шостому скликанні ради працюватиме 112 депутатів, які представляють 12 політичних партій, утворено 7 депутатських  фракцій.

Найчисельніша фракція у раді – це фракція Партії регіонів у складі 42 депутатів, яку очолив Сергій Рижук, фракцію ВО «Батьківщина»(23) - Віталій Француз, фракцію Народної партії (18) – Микола Олещенко, фракцію  «Фронт змін» (7) – Геннадій Зубко, фракцію Комуністичної партії України (7) – Микола Тимошенко, фракцію «Сильна Україна» (5) – Ярослав Долгих, фракція Всеукраїнської Чорнобильської народної партії України (5) – Віктор Развадовський.

Для проведення сесії депутати обрали тимчасову президію з числа депутатів у кількості 5 чоловік: Віталій Француз, Сергій Рижук, Геннадій Зубко, Микола Олещенко та Микола Тимошенко.

На голову обласної ради було висунуто лише одну кандидатуру – Йосипа Запаловського від Партії регіонів, яку запропонував депутат обласної ради, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук.

Кандидатуру Йосипа Антоновича було підтримано, за нього проголосував 71 депутат.

Також були обрані перший заступник голови ради  - Володимир Арешонков від Народної партії та заступник голови ради – Михайло Чигир від КПУ.

У своїй вступній промові Йосип Запаловський подякував депутатам за виявлену довіру, наголосив, що зусилля депутатського корпусу мають бути направлені на благо жителів області та запевнив, що обласна рада та обласна державна адміністрація будуть тісно співпрацювати задля однієї мети – розвитку Житомирщини.

 Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr