Йосип Запаловський: Ми різні за функціями та повноваженнями, але нас єднає одна справа – щодня сумлінно надавати людям якісні адміністративні та громадські послуги

Напередодні Дня державної служби в Житомирі відбулися урочистості, які зібрали державних службовців області – працівників облдержадміністрації, управлінь, служб, відомств. 

Державних службовців на святі від себе особисто, від депутатського корпусу області, від працівників органів місцевого самоврядування області з професійним святом привітав голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.

У вітальному слові-зверненні голова обласної ради зазначив, що інститут державної служби – невід’ємна складова демократичної цивілізованої країни, якою є Україна. На державних службовців покладено відповідальність за стан справ у розбудові держави, реалізацію соціально-економічних завдань, вдосконалення державного управління. Від компетентності, професіоналізму, чесності, принциповості цих людей великою мірою залежить якість життя людей, стан їх економічного та морального добробуту, а відтак і авторитет держави.

Йосип Запаловський наголосив, що відповідальність за розбудову держави несуть однаковою мірою несуть як державні службовці, так і працівники органів місцевого самоврядування. «За Конституцією, ми різні за своєю юридичною природою, функціями та повноваженнями, але нас єднає одне джерело владних повноважень – народ, і єдине прагнення – щодня надавати людям якісні адміністративні та громадські послуги», - сказав він.   І додав, що в істотних позитивних зрушеннях, які відбулися на Житомирщині, є спільна заслуга державних службовців та працівників місцевого самоврядування. В області немає конфлікту у владі, натомість є порозуміння, тісна ділова співпраця  органів місцевого самоврядування та органів державної  виконавчої влади.

Голова обласної ради побажав своїм колегам терпіння, сили духу, натхнення, міцного здоров’я, високих статків та нових успіхів на ниві державної служби. 

Державних службовців області привітали перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк.

Вручено грамоти, премії, цінні подарунки.

Відбулося вручення нагород переможцям обласного етапу конкурсу «Кращий державний службовець».

 

Прес-служба обласної ради


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr