Парламент ввів заборону на період дії воєнного стану на примусове стягнення боргів за житлово-комунальні послуги (реєстр. № 7531)

Парламент ввів заборону на період дії воєнного стану на примусове стягнення боргів за житлово-комунальні послуги (реєстр. № 7531)Зокрема, вносяться зміни до пункту 10-2 розділу ХІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження», які передбачають, що тимчасово, на період дії воєнного стану на території України, забороняється примусове виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Як зазначається у пояснювальній записці, порядок примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) регламентовано Законом України «Про виконавче провадження». Із метою забезпечення конституційних прав і свобод людини та громадянина в умовах воєнного стану потребує правового врегулювання питання зупинення примусового виконання рішень про стягнення з фізичної особи заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Текст документа за посиланням
 
За інформацією Верховної Ради України

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2