Голова обласної ради передав електрогенератор Центру екстреної медичної допомоги

Голова обласної ради передав електрогенератор Центру екстреної медичної допомоги

27 квітня голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко передав генератор GG 6000 Е від німецьких партнерів Цетру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради. Генератор буде слугувати, як додаткове джерело енергії, на випадок непередбачуваних ситуацій з постачанням електрики в умовах війни.

"Наш обов'язок дбати про те, щоб центр не мав перебоїв у роботі, від якої залежить життя та здоров'я людей. Сьогодні наші лікарі працюють 24 години на добу. Реагують на виклики, рятують, надають медичну та психологічну допомогу. Ми дякуємо за тисячі врятованих життів, за велику силу волі та мужність, за високий рівень відповідальності. Кожне врятоване життя - це майбутнє України!",- наголосив голова обласної ради Володимир Федоренко.

Центр екстреної медичної допомоги працює цілодобово. Щоденно працівниками центру обслуговується понад 300 викликів. До роботи щодня залучається майже 100 бригад швидкої допомоги. Про це повідомив керівник Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради Тарас Волков.

Голова обласної ради передав електрогенератор Центру екстреної медичної допомогиГолова обласної ради передав електрогенератор Центру екстреної медичної допомогиГолова обласної ради передав електрогенератор Центру екстреної медичної допомогиГолова обласної ради передав електрогенератор Центру екстреної медичної допомоги

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2