Поліцейські фіксують нові факти воєнних злочинів рф у громадах Житомирщини

Поліцейські фіксують нові факти воєнних злочинів рф у громадах ЖитомирщиниУпродовж доби 25 квітня поліцейські відреагували більш як на 1000 повідомлень громадян про ті чи інші події, 38 з яких мали ознаки кримінальних діянь, а також припинили більше 520 адміністративних правопорушень. Правоохоронці працювали на місцях нових воєнних злочинів російського агресора у трьох громадах регіону.

Уранці, близько 8:37 год, у м. Коростені авіаудар ворожих збройних сил прийшовся по цивільним об’єктам. Унаслідок цього пошкоджень зазнали заміські будинки у дачному масиві.

Цього ж дня у полі поблизу одного із сіл Брусилівської громади люди помітили уламки ракети і повідомили про це правоохоронців. Про виявлення у лісі в Радомишльській громаді крилатої ракети, що не розірвалась, поліцейських сповістили рятувальники, які обстежували місцевість і вжили заходів для безпечного знешкодження боєприпаса.
 
На всіх місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліцейських. Правоохоронці зафіксували необхідні відомості для подальшого розслідування обставин воєнних злочинів.
 
Водночас, за повідомленням Ситуаційного центру ГУНП в області, упродовж минулої доби до територіальних підрозділів поліції надійшли 10 заяв про зникнення людей, місцезнаходження 2 розшукуваних правоохоронці встановили.

Джерело: bit.ly/3kaoiqA

Поліцейські фіксують нові факти воєнних злочинів рф у громадах Житомирщини
 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2