Голова обласної ради долучився до роботи Міжнародної науково-практичної конференції

2022 04 21 21.42.49

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяв участь у Х Міжнародній науково-практичної конференції "Органічне виробництво і продовольча безпека", яка відбулась 21 квітня 2022 року в Поліському національному університеті в онлан-форматі.

Голова обласної ради привітав учасників конференції разом з ректором університету Олегом Скиданом, проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмилою Романчук, заступником Міністра освіти і науки з питань європейської інтергації Олексієм Шкуратовим, головою правління Федерації органічного руху України Євгеном Миловановим.

У своєму вітальному слові, звертаючись до присутніх, голова Житомирськї обласної ради Володимир Федоренко акцентував увагу на тому, що Житомирщина є унікальним регіоном, єдиним у державі, який має всі сертифіковані види органічного виробництва: органічне рослинництво, тваринництво, бджільництво, переробка, дикороси, трейдерство та експорт. Також він наголосив, що Житомирська обласна рада сприяє підтримці органічного виробництва та органічних виробників у регіоні.

Спікерами конференції стали провідні вітчизняні та закордонні науковцій й практики: Віталій Зіновчук, Юліус Раманаускас, Ієва Лаце, Петро Скрипчук, Василь Шукалович. Піж час конференції доповідачами окреслено ключові проблеми органічного виробництва і продовольчої безпеки, розкрито перспективи їх розвитку у післявоєнний період.

Голова обласної ради долучився до роботи Міжнародної науково-практичної конференції

Голова обласної ради долучився до роботи Міжнародної науково-практичної конференції

2022 04 21 21.42.42

2022 04 21 21.42.47

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2