Поліцейські закликають полісян дотримуватись вимог безпеки в умовах воєнного стану

Поліцейські закликають полісян дотримуватись вимог безпеки в умовах воєнного стануЗа добу 22 березня до територіальних підрозділів поліції Житомирської області надійшло понад 860 повідомлень, на які відреагували правоохоронці. Також перевірено 85 підозрілих осіб. У громадах, які зазнали ворожих обстрілів, працюють поліцейські, фіксуючи обставини та наслідки воєнних злочинів.

Удень 22 березня внаслідок авіаудару поблизу одного із сіл Коростенського району снарядом пошкоджено господарську будівлю місцевого товариства.
У Малинській громаді у результаті авіаобстрілу зруйновані кілька житлових будинків.
 
На місцях подій працюють рятувальники та поліцейські. Правоохоронці збирають необхідні відомості для матеріалів розслідування нових воєнних злочинів.
Водночас поліцейські Житомирщини закликають полісян бути обачними і не сприяти розголошенню інформації про виконання оборонних заходів. Нагадуємо, що рішенням Ради оборони Житомирщини на час воєнного стану заборонено відвідування та перебування у лісах громадян, за винятком військових, правоохоронців, лісівників або представників органів місцевої влади. Також на території області заборонено використання відеореєстраторів, зокрема фотозйомку та фільмування автошляхів, блокпостів об’єктів інфраструктури та військових частин.
Будьте уважними і відповідальними.
Разом – до перемоги!

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2