ЄДНІСТЬ ТА ЗГУРТОВАНІСТЬ В ПРОТИСТОЯННІ ЗБРОЙНІЙ АГРЕСІЇ – ЗАПОРУКА ТОГО, ЩО ВОРОГ НЕ НАБЛИЗИТЬСЯ ДО НАШИХ ДОМІВОК

photo5233557636501322349Вступити на захист свого краю, навчитись військовій справі та поєднати це з основною цивільною роботою можна долучившись до військових частин Сил територіальної оборони. Адже контракт про службу в резерві тероборони передбачає, що людина продовжує працювати та паралельно з тим кілька разів на місяць проходить військовий вишкіл у складі свого батальйону.

Підготовка резервістів проводитися під час стрілецьких днів, де вони опановують володіння зброєю, проходять інженерну підготовку, вчаться надавати першу домедичну допомогу та багато іншого.

Військові навчальні збори терміном до двох тижнів відбуваються раз на рік, де резервісти у складі свого підрозділу проходять бойове злагодження та набувають навичок командної роботи.

Відтак, резервіст ТрО чітко знає свої обов’язки та порядок дій, як і де отримує закріплену за ним зброю для оборони свого села, міста та області у разі загрози.

За період зборів за резервістами зберігається середній заробіток за місцем роботи та щороку надаються виплати залежно від звання та терміну підготовки.

Завдяки залученню сотень резервістів військові частини Сил ТрО, ядро яких складають військовослужбовці, здатні, швидко розгорнутися до штату особливого періоду та забезпечити потужний захист свого краю.

Укласти контракт на проходження служби в резерві може кожен громадянин України, віком до 60 років, незалежно від статі. Щоб стати резервістом військових частин Сил тероборони в Житомирської області охочі насамперед мають звернутися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, де їм нададуть вичерпну інформацію та допоможуть зробити подальші кроки.

photo5240306868369340663

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2