Понад 45 питань комунальної власності розглянули депутати під час 6-ї сесії обласної ради

photo5197479696466556530Це в цілому питання життєдіяльності комунальних підприємств обласної ради.

 

Зокрема:

  • Затвердження статутів та змін до них;
  • про надання дозволу на списання основних засобів та медичного обладнання;
  • про передачу майна;
  • про переукладання контрактів та призначення в.о.;
  • про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою;
  • про внесення змін у попередні рішення ради,

ін.

Один з проєктів рішення стосувався передачі земельної ділянки, що знаходиться у власності обласної ради до територіальної громади міста Житомир.  Вже понад 15 років на ділянці у с.Іванівка розташований  будинок сімейного типу.  Там проживають 6 сімей: 5 з міської громади та 1 з області. Міська рада звернулась до депутатського корпусу обласної ради передати дану ділянку на баланс міста.

47 депутатів з 54 присутніх підтримали проєкт рішення про безоплатну передачу нерухомого майна загальною площею 1302,1 кв. м, та земельну ділянку площею 0,16 га (цільове призначення - для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів), що знаходяться за адресою: Житомирський район, с. Іванівка, вул. Санаторна, 4-а, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області у власність Житомирської міської територіальної громади.

Умова від депутатського корпусу була єдина: взяття Житомирською міською радою зобов’язання використовувати дане нерухоме майно за цільовим призначенням і не відчужувати його в приватну власність.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2