Відбулось засідання депутатської робочої групи

photo 2021 07 16 14 01 26Робоча група створена задля вивчення, аналізу та аудит фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області. Відповідне розпорядження про її створення голова обласної ради підписав 01 липня 2021 року.

Участь у роботі взяв перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко. Члени робочої групи - депутати обласної ради, представники  профільних  департаментів обласної державної адміністрації заслухали керівника Комунального підприємства «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради».

За слова керівника дохід у 2021 році складає 3,7 млн грн, збитки 4,56 млн грн, також має місце заборгованість по зарплаті.

На території санаторію є можливість прийняти до 480 пацієнтів одночасно.  Керівник підприємства звітував, що протягом 2020 року поряд із наявною газовою котельнею, коштом Фонду міжрегіонального розвитку України та Житомирського обласного бюджету добудовано та введено в експлуатацію котельню на твердому паливі, що дозволило більш ніж на 25 % скоротити витрати на опалення.

Олег Дзюбенко зауважив, що відповідно до Аудиторського звіту з 2015 року в середньому використовувався ліжковий  фонд на 58-63 %, а у 2020 році лише на 23%. Керівник поясним це «ковідним роком».

Присутні, члени робочої групи понад дві години обговорювали перспективи розвитку підприємства, плани та проблемні питання. 

На наступному засіданні робоча група буде заслуховувати звіти керівників підприємств «Лісова казка» та «Дирекція «Чорнобильбуд».

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2