20 чемпіонів України з легкої атлетики виховали на базі Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву

97b4263f1155e824bdee261a48bd8eeed2582f57

У Житомирській області діє спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради. Метою її  діяльності є популяризації здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримка талановитої молоді, реалізації  спортивних, освітніх, молодіжних проєктів.

 

 

Наказом Міністерства молоді та спорту України від 15 грудня  2017 року № 5169 ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради в черговий раз надано вищу категорію та статус «Спеціалізована» терміном на 4 роки.

Робота всього колективу проводиться за двома напрямками – навчально-тренувальна робота та адміністративно-господарська діяльність

В 2020 році адміністрацією школи проведено ряд підготовчих робіт та сертифіковано легкоатлетичне ядро стадіону ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради на ІІІ категорію згідно Положення про порядок сертифікації легкоатлетичних споруд та трас ГС «Федерація легкої атлетики України». 

Згідно штатного розпису чисельність працівників установи  становить   79,5 штатних одиниць. В школі працює 24 тренери-викладачі, з  яких:  12 – вищої категорії, 5 – першої ,  2 – другої категорії, 5 – без категорії. Чотирьом тренерам-викладачам ЖСДЮСШОР з легкої атлетики присвоєно звання «Заслужений тренер України».

Загальна кількість вихованців станом на 01 січня 2021 року – 361 особа. До роботи  в ЖСДЮСШОР з легкої атлетики  залучені кращі тренери-викладачі Житомирської області.

В 2020 році вихованці  школа приймали участь у 20 чемпіонатах  України з легкої атлетики, з них 5 чемпіонатів серед ДЮСШ та СДЮШОР, де команда школи зайняла: І місце – тричі, ІІІ місце – один раз, ІV місце – один раз.,   кубку  України та міжнародних змаганнях.

Школа протягом року забезпечила проведення 4 чемпіонатів Житомирської області з легкої атлетики , 4 чемпіонатів м. Житомира. Згідно календарного плану проводяться чемпіонати школи та Олімпійські уроки.

За результатами виступів на чемпіонатах України в 2020 році 12 вихованців школи зараховані до складу національної збірної команди України з легкої атлетики.

В 2020 році вихованець школи Лампіцький К. установив рекорд України серед юнаків  з бігу на 110м з/б.

Протягом звітного року вихованці школи вибороли 57 призових місць на чемпіонатах України, 20 – стали чемпіонами України з легкої атлетики  у відповідних вікових категоріях.

Незважаючи на те, що триває реконструкція центрального стадіону, він  залишається головною базою підготовки  вихованців спортивних шкіл обласної ради, які знаходяться  в м. Житомирі (КЗ «Житомирська ОШВСМ», КДЮСШ «Спартак», КЗДЮСШ «Авангард», ДЮСШ Житомирської обласної ради та інш.),спортсменів-легкоатлетів вищих навчальних закладів (ЖДТУ, ЖДУ ім. І.Франка), Інваспорту, збірної команди ветеранів легкої атлетики Житомирської області.

У 2020 році забезпечено тренування на  футбольному полі центрального стадіону   «Футбольний клуб «Полісся», проведення на спортивній базі школи  змагань обласного та всеукраїнського рівнів  з багатьох видів спорту: легкої атлетики,  триатлону, сучасного п’ятиборства та інших.

Крім того, на базі стадіону проходять заліки з перевірки рівня фізичної підготовленості службовців управління національної та патрульної поліції, управління служби безпеки України, управління з надзвичайних ситуацій.

Не дивлячись на карантинні обмеження, протягом 2020 року на спортивних спорудах школи займалось понад  30 тисяч  осіб.

Колектив ЖСДЮСШОР з легкої атлетики постійно працює над підвищенням рівня фахової кваліфікації тренерів-викладачів та всіх співробітників школи. 

В школі ведеться постійний пошук, розвиток та підтримка обдарованих вихованців, створення необхідних умов для максимальної реалізації їх здібностей, підготовка резерву національних збірних команд України, спортивно-оздоровча робота, формування здорового способу життя  засобами спорту. 

Одним із завдань адміністративно-господарської роботи є прийняття  на баланс установи центрального стадіону  після реконструкції та підготовка до проведення чемпіонатів України з легкої атлетики згідно календарного плану ГС «Легка атлетики України».

Інформація про Житомирську спеціалізовану дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради:

Поштова адреса: 10008, м. Житомир, вул. Фещенко-Чопівського, 18

Телефон-факс: (0412) 47-03-47

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник установи: Дмухівська Надія Сергіївна

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2