Володимир Ширма: Житомирщина має усі шанси стати туристичним центром

2

Питання розвитку туристичної привабливості та ефективної діяльності комунальної установи «Житомирський обласний туристичний інформаційний центр» розглянули сьогодні на засіданні робочої групи. Дана група створена розпорядженням голови обласної ради від 25 березня відповідно до рекомендацій постійної комісії з гуманітарних питань.

До її складу увійшли заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Оханський, депутати обласної ради та керівники профільних структурних підрозділів обласної ради.

Першочергово слово мав директор туристичного інформаційного центру Василь Кравчук, який презентував звіт про діяльність комунальної установи.

«Ми створені у 2018 році, коли почали втілювати нашу візію у життя. Проте на початку нашої роботи не було нічого, ми розпочали з чистого аркуша. Стратегічні сесії, зустрічі, спілкування, розробка стратегії, меморандуму про співпрацю – це та багато іншого було зроблено задля популяризації туризму в області».2
Присутні депутати наголосили на тому, що сам ТІЦ має бути у межах доступності туриста – в центрі міста. "Інформаційні дошки, поліграфічна продукція, туристичні маршрути - все це має бути розроблено за участі голів громад, адже ми маємо налагодити співпрацю з районами та громадами, де є об'єкти. Вони теж мають бути зацікавлені у популяризації того чи іншого об'єкту. Найголовніше - комфорт для туриста. Приїхав, підійшов, отримав інформацію", - резюмувала депутатка Людмила Кицак.

Володимир Ширма наголосив на тому, що керівництво центру має дослухатись до всіх пропозицій та думок, що були озвучені і доопрацювати стратегію та плани роботи. "Сподіваюсь, що пандемія врешті закінчиться, і ми запросимо багатьох іноземців відвідати наші туристичні місця. Проте, вона принесла не тільки погане: завдяки їй ми розпочали розвивати внутрішній туризм. Це наш шанс! Ми відвідуємо ті місця, про які раніше навіть і не знали. І тут у Житомирщини є карт бланш. Стільки туристично привабливих місць, як у нас, мабуть, немає ніде... Тому продовжуємо розвиватись, вдосконалюватись і популяризувати наші туристичні об'єкти", - підсумував Володимир Ширма.

3

1

4

6

7

8

9

10

11

10

13

14

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2