Катерина Самчук – новий радник голови обласної ради

DSC04390Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко представив нового радника.

Ним стала Катерина Самчук – керівник «Коростенський завод МДФ» та Української лісопильної холдингової компанії. Відповідне розпорядження підписано 24 лютого 2021 року.

 «Щиро дякую за бажання та спроможність посилити команду обласної ради у економічному напрямі», - зазначив голова.

Довідково: «Коростенський завод МДФ» одне з кращих підприємств в Україні з виробництва МДФ, ХДФ, ламінованої підлоги та пиломатеріалів. Завод оснащений сучасним виробничим обладнанням, має великі складські приміщення та мережу транспортних комунікацій.

Це 100 % екологічно чисте виробництво, яке зареєстровано в Коростені, надає близько 3 тисяч робочих місць та щороку приносить у місцевий бюджет чималі надходження у вигляді податків.  «Коростенський завод МДФ» є підприємством-лідером міста Коростеня та одним із лідерів Житомирської області щодо розміру заробітних плат працівників.  Підприємство слідкує за вимогами часу, постійно розвивається та розширюється.

Завод має відповідну сертифікацію і успішно реалізує продукцію за кордон.

Не зважаючи на високу конкуренцію, 80% продукції реалізовується саме на експорт. Це такі країни як: Чехія, Польща, Румунія, Фінляндія, Італія, Індія, Корея, Японія, Китай та ін.

Зокрема, наразі у Коростені виготовляють запчастини для всесвітньо відомого і дуже вибагливого виробника меблів ІКЕА.

Українська холдингова лісопильна компанія (УХЛК) – екологічно чисте виробництво пиломатеріалів та паливних гранул, яке має надсучасне виробниче устаткування, великі складські приміщення та мережу транспортних комунікацій.

Наймасштабніший проект в Україні в області лісопереробки було розпочато у 2015 році. Сьогодні УХЛК входить в ТОП 10 найбільших лісопильних майданчиків Східної Європи.

Коростень сміливо можна називати деревообробним центром України.

DSC04361

DSC04361

DSC04361

DSC04361

DSC04361

DSC04361

DSC04361

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2