Олег Дзюбенко: «Депутати обласної ради мають намір брати безпосередню участь у підготовці обласних програм, щоб був дієвіший контроль над їх виконанням з боку громади»

DSC08378На засіданні постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Житомирської обласної ради розглядали питання про обласну Програму охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки.

Депутати заслухали  інформацію начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександра Кондратюка, який зазначив, що членам комісії надали матеріали з урахуванням зауважень, які лунали раніше. Із капітальних видатків в перелік заходів, що мають значні витрати, - це очисні споруди каналізації в м. Андрушівка, будівництво яких розпочалося ще в 2011 році. Загалом на це передбачається виділити 3 млн 150 тис грн.

Під час обговорення проєктів обласної Програми охорони навколишнього середовища депутати дійшли згоди, що необхідно передбачити кошти на нагальні екологічні проблеми, які не враховані.

За словами голови комісії Олександра Рабіновича, акцент необхідно зробити на очищенні русел річок.

«Населені пункти страждають від нестачі води, висихають ліси. Це все має бути вивчено і доповнено», - зауважив голова комісії Олександр Рабінович.

Перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко зазначив, що необхідно більш ретельно вивчити Програму охорони навколишнього середовища з урахуванням нових викликів.

«Житомирська обласна рада наголошує на ретельному вивченні усіх програм без винятку. Депутати заглиблюються у тему, радяться з експертами, вносять корективи та зміни лише з однією метою – удосконалення програм. Таким чином вибудовується ефективна комунікація з облдержадміністрацією за допомогою постійних комісій, де приймаються важливі рішення для усієї громади області», - сказав Олег Дзюбенко. 

Програму охорони навколишнього середовища підтримали із доповненнями та пропозиціями депутатів.

Дискусію викликав проєкт реконструкції частини огорожі та центральної алеї ботанічного саду Поліського національного університету. Присутній на засіданні комісії заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський повідомив, що не збираються вкладати кошти в об’єкт, який не буде функціонувати, і обов’язковою умовою є відкриття ботанічного саду для жителів області та туристів. Члени комісії вирішили організувати виїзне засідання у ботанічний сад, щоб з’ясувати ситуацію на місці.

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

DSC08353

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2