Прем’єр-міністр України Микола Азарова здійснив робочу поїздку на Житомирщину

 

23 лютого на Житомирщині з робочою поїздкою побував Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Він оглянув лікувальні корпуси новозбудованої Брусилівської центральної районної лікарні, поклав квіти до обеліску Слави у центрі смт Брусилова та поспілкувався з місцевою громадою.

Керівника Уряду у робочій поїздці супроводжували голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, заступник голови облдержадміністрації Олександр Никитюк, керівники Брусилівського району, депутати Житомирської обласної та Брусилівської районної рад, журналісти центральних та місцевих ЗМІ.


Перебуваючи у Брусилівській центральній районній лікарні, Прем’єр-міністр відвідав дитяче відділення, де вручив маленьким пацієнтам подарунки, ознайомився з лікувальною базою терапевтичного, хірургічного корпусів, поспілкувався з медичним персоналом та відповів на запитання журналістів.


Микола Азаров назвав новозбудовану лікарню в районному центрі лікувальним закладом, який повністю відповідає європейським стандартам. Адже тут у доволі комфортних умовах населення району зможе доступно отримати практично всі види невідкладної медичної допомоги. Лікарня оснащена сучасним та високоякісним діагностичним та лікувальним обладнанням, в районі  добре налагоджена система підвезення хворих в екстрених випадках. Керівник Уряду повідомив, що модернізація первинної мережі надання медичної допомоги людям – під посиленим контролем особисто Президента України Віктора Януковича. І додав, що лише за останні два роки в Україні відкрито більше сучасно оснащених соціальних об’єктів, ніж за останні десять років.

Це підтвердили керівники області – Йосип Запаловський та Сергій Рижук. На реалізацію соціальних проектів для громади Житомирщини тільки в 2011 році з Державного бюджету було спрямовано в 8 разів більше коштів, ніж у попередньому. Вони повідомили, що в планах на 2012 рік тільки в галузі охорони здоров’я передбачено відкриття кардіологічного центру в обласній клінічній лікарні імені О.Ф.Гербачевського, спорудження лікувального корпусу Романівської центральної лікарні на 91 місце, відкриття рентгенвідділення поліклініки в Радомишлі та інше.

      

Довідкова інформація. Спорудження другої черги Брусилівської центральної районної лікарні ведеться з 2001 року. За останні півтора року у будівництво та оснащення об’єкту  спрямовано 26 млн. грн., з яких кошти Державного бюджету становлять 24,5 млн. грн., обласного бюджету – 250 тис. грн., місцевого  - 559 тис. грн., спонсорські кошти  - 700 тис. грн.

У лікарні функціонує 47 стаціонарних ліжок. Діють приймальне, хірургічне, терапевтичне відділення, реанімації та інтенсивної терапії. Обладнано рентгенологічний кабінет, функціонально-діагностичні кабінети, дитяча консультація.

 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr