На Житомирщині підбито підсумки спортивного 2011 року

В сесійній залі Житомирської обласної ради 21 грудня відбулось урочисте зібрання «Лауреати спортивного 2011 року», на якому були підведені підсумки спортивного 2011 року. Там було відзначено кращих спортсменів та їх наставників за результатами виступів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Це свято вже стало традиційним на Житомирщині.

Участь в урочистостях взяли голова обласної ради Йосип Запаловський, голова обласної державної адміністрації, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Сергій Рижук, віце-президент НОК України Валерій Борзов, заступник голови обласної ради, перший заступник обласного відділення НОК України Михайло Чигир, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, заступник начальника обласного відділення НОК України Раїса Гула, спортсмени, тренери, представники громадськості.

Житомирщина гідно представлена на всеукраїнській та міжнародній спортивній арені і за підсумками сезону 2011 року має 90 членів національних збірних команд України, вісім кандидатів на участь в Олімпійських іграх у Лондоні.

Під час свого виступу Йосип Запаловський наголосив, що в умовах загального гострого дефіциту обласного бюджету затверджено головні завдання щодо розвитку спорту з конкретними обсягами видатків, враховуючи потреби усіх його напрямків та перспектив залучення коштів державного бюджету.

Цьогоріч з обласного бюджету вперше за останні роки було спрямовано достатньо коштів для розвитку спорту на Житомирщині, а саме в 2011 році на розвиток спорту додатково виділено  майже 3 мільйони гривень. У тому числі 1 мільйон гривень спрямовано на завершення будівництва приміщення дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся». З метою матеріального заохочення кандидатів на участь в Олімпійських іграх, провідних і перспективних молодих спортсменів  з обласного бюджету виплачуються 50 щомісячних стипендій.

«Хочу запевнити вас,  - звернувся до присутніх Йосип Антонович, - що ми спільно з місцевими органами державної влади й надалі будемо поетапно вирішувати проблемні питання розвитку сфери спорту. Тут у нас є повне розуміння важливості інвестування саме у здоров'я та гармонійний розвиток підростаючого покоління».

Також голова обласної ради взяв участь у церемонії нагородження лауреатів спортивного року. У 12-ти номінаціях нагородили тих представників спорту, які за пропозиціями спортивної громадськості області зробили значний внесок у розвиток спортивної галузі області у 2011 році. Відзначені були міста і райони, які за підсумками обласних літніх юнацьких спортивних ігор 2011 року стали переможцями і призерами в загальному заліку, після усіх видів змагань з олімпійських видів спорту. Це стали міста Житомир, Коростень, Новоград-Волинський, райони – Новоград-Волинський, Ємільчинський та Лугинський.Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr