Народного артиста України Івана Сльоту та головного редактора газети «Житомирщина» Дмитра Панчука представлено до нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Житомирщиною»

 

Обласна комісія з питань нагородження ухвалила рішення представити до високої нагороди – Почесної відзнаки «За заслуги перед Житомирщиною», за підсумками 2011 року, двох заслужених людей нашого краю. Це – відомий  український митець, поет-пісняр, багаторічний художній керівник Поліського ансамблю пісні та танцю «Льонок» Іван Михайлович Сльота та багаторічний керманич обласної громадсько-політичної газети, її головний редактор Дмитро Оксентійович Панчук.

 Відповідно до Положення про Почесну відзнаку «За заслуги перед Житомирщиною» відповідне рішення комісії про присвоєння цієї високої нагороди відомим землякам має затвердити сесія обласної ради, яка відбудеться 15 грудня.

 

Довідкова інформація. Положення про Почесну відзнаку «За заслуги перед Житомирщиною» прийнято у 2008 році ( рішення сесії обласної ради  № 417 від 10.01.08). Згідно з положенням ця висока нагорода є обласною відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток Житомирщини, трудову, благодійну, гуманістичну і громадську діяльність. Нагородженим вручається Почесна відзнака «За заслуги перед Житомирщиною», посвідчення до неї та грошова винагорода в сумі 5 тис. грн.

За ці роки високою обласною відзнакою нагороджені Василь Кавун, Михайло та Тетяна Гузуни, Володимир Шинкарук та інші відомі люди нашого краю. 

 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr