Володимир Арешонков відвідав перше засідання Молодіжної ради Федерації профспілок області


Перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков взяв участь у першому засіданні Молодіжної ради Федерації профспілок Житомирщини, яке відбулось 27 жовтня в малій залі Будинку профспілок.

Також учасниками засідання стали голова Федерації профспілок Житомирської області Неля Паламарчук, члени Молодіжної ради Федерації профспілок, голови галузевих профспілок та працівники апарату Федерації профспілок.

Володимир Юрійович відкрив засідання та поспілкувався з молоддю про вдосконалення соціального діалогу влади і профспілок в питаннях соціально-економічного захисту населення області.

«На жаль, - констатував Володимир Арешонков, - у нас в країні так вибудоване законодавство, що обласна влада не може вплинути на формування заробітної плати, на формування бюджетів».

Одним із головних завдань обласної влади на сьогодні перший заступник голови обласної ради назвав виведення із тіні підприємств. «Ми маємо максимально швидко зробити прозорим економічний ринок», - сказав він.

В ході засідання Володимир Арешонков вислухав представників Молодіжної ради, відповів на їх запитання та закликав до тісної співпраці.

 


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr