У День знань на Житомирщині відкрито нову школу

 

У місті Новоград-Волинську 1 вересня відкрито нове приміщення загальноосвітньої школи у №8. У святкових урочистостях з цієї нагоди взяли участь: Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський, Новоград-Волинський міський голова Володимир Загривий, учні, вчителі, батьки, громадськість міста, представники всеукраїнських та місцевих ЗМІ.

Вітаючи учнів та вчителів новозбудованої школи, зокрема, голова обласної ради Йосип Запаловський відзначив, що нове приміщення навчального закладу – це гарний подарунок до Дня знань не тільки школярам та педагогічному колективу цього навчального закладу, але й усім жителям міста та області.

«У новій школі у вас є нова перспектива для навчання. Я певний, що ви здобудете міцні знання та знайдете у своєму житті гідну дорогу», - наголосив голова обласної ради.  

Йосип Запаловський подякував Голові Верховної Ради України Володимиру Литвину за сприяння у спорудженні школи та розв’язанні ряду інших соціальних проблем жителів Новограда-Волинського.

Цього дня у стародавньому Звягелі за участю Голови Верховної Ради України та керівництва області відбулися інші урочисті заходи: святкова лінійка у загальноосвітній школі 3№9 з нагоди Дня знань та 90-річчя від дня заснування навчального закладу, урочисті збори з нагоди 70-річчя з Дня створення 30-ї гвардійської механізованої бригади та освячення хреста на куполі Свято-Миколаївської церкви.

Відбулося також офіційне призначення Сергія Лавренюка на посаду голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації.      


Довідкова інформація. Загальноосвітня школа №8 існує в місті Новоград-Волинську 100 років. Весь цей час – від церковно-приходської, початкової до загальноосвітньої – вона розташовувалася у кількох старих приміщеннях, без належних умов для навчання дітей.

Будівництво нової будівлі школи розпочато в 1998 році, і лише нинішнього року було завершено. Бюджетні кошти на добудову школи виділені завдяки сприянню Голови Верховної Ради України згідно з постановою уряду.

Новобудова має сучасні навчальні кабінети з відповідним обладнанням, хореографічний клас, спортивну та актову зали, спортивний майданчик та їдальню. У цьому році у школі навчатимуться 360 учнів, а у перспективі, коли навчальний заклад запрацює на повну потужність, кількість учнів збільшиться.


Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2012, 14:16

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr