№ 243 Про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів на 2008-2012 роки

Україна

 

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

 

Шоста сесія                                                                           VІ скликання

 

від  08.09.11 № 243

 

 

Про хід виконання обласної         комплексної програми соціального захисту інвалідів на 2008-2012 роки

 

 

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування     в Україні», з метою ефективного вирішення питань щодо створення             сприятливого середовища для людей з інвалідністю, реалізації ними права на участь в економічній, політичній та інших сферах суспільного життя,         враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони  здоров׳я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 29.08.11, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію заступника голови облдержадміністрації Балюрка В.С. про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту  інвалідів на 2008-2012 роки за звітний період взяти до відома.

 

2. Рекомендувати районним, міським радам розглянути питання про хід виконання районних, міських комплексних програм соціального захисту інвалідів на 2008-2012 роки  на  сесіях районних, міських рад.

 

3. Рекомендувати райдержадміністраціям, міськвиконкомам:

3.1. Продовжити роботу щодо створення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціально-культурних    призначень та інженерно-транспортної інфраструктури.

3.2. Вжити додаткових заходів для активізації роботи, спрямованої на привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю та зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

4. Рекомендувати Бердичівській, Житомирській, Новоград-Волинській, Коростенській міським радам та Коростишівській, Новоград-Волинській        районним радам розглянути питання щодо виділення коштів на утримання та функціонування центрів ранньої соціальної реабілітації  дітей-інвалідів.

 

5. Головному управлінню праці та соціального захисту населення          облдержадміністрації:

5.1. Посилити контроль за організацією та виконанням заходів обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів на 2008-2012 роки.

5.2. Підготувати пропозиції щодо виділення додаткових коштів на реалізацію обласної комплексної програми соціального захисту  інвалідів на 2008-2012 роки.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію         обласної ради  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                 Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr