• Інформація по субсидії

 • Реформа місцевого самоврядування

 • Прийом громадян

 • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції
реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року 

від обласної громадської організації Союз десантників:

 1. Реформувати вітчизняне законодавство для проведення виборчого процесу в Україні, участі громадян у Всеукраїнських референдумах. Змінити повноваження органів влади та органів місцевого самоврядування.
 2. Ініціювати підготовку та проведення 25 травня 2014 року разом із позачерговими виборами Президента України, Всеукраїнського референдуму з таких питань: визначення конституційного та соціального устрою України (парламентська, парламентсько-президентська, президентсько-парламентськареспубліка); необхідність асоціації з Євросоюзом та НАТО; доцільність федералізації регіонів України; визначення статусу другої державної мови; визначення порядку та термінів дострокових виборів народних депутатів та інші.
 3. Залучати делегованих представників громадських організацій для участі в роботі комісій з люстрації колишніх керівників та державних службовців, представників правоохоронних органів, які дискредитували себе через непрофесіоналізм або негідні морально-ділові та людські якості.
 4. З метою припинення обтяжливих для бюджету видатків ліквідувати інститут Президенства України як такий, що дискредитував себе перед суспільством шляхом всенародного референдуму або внесенням змін до Конституції України. Питання керівництва парламентською державою доручити Верховній Раді України через Кабінету Міністрів України. Прем’єр-міністру України надати повноваження повного представництва виконавчої влади на внутрішньому та міжнародному рівнях.
 5. Ліквідувати обласні та районні адміністрації та відповідно посади голів облдержадміністрацій та райдержадміністрацій, як такі, що призначаються Президентом України. Натомість посилити обласні та районні ради та інституту виконавчих комітетів, на який покласти адміністративне та господарське управління обласними та районними громадами, створивши єдину вертикаль місцевої законодавчої та виконавчої влади. Голів обласних та районних рад обирати прямим загальним голосуванням.
 6. На підставі верховенства права народу України та безумовного виконання законів держави створити досконалий механізм системи всебічного громадського контролю за суспільно-політичним та економічним життям у громадах, забезпечити прозорість та всебічний нагляд за діями органів державної влади.Створити у кожному обласному, районному центрах авторитетні та впливові комітети народного контролю з числа представниківдепутатського корпусу, членів виконавчих комітетів, активістів місцевих громад.
 7. Підтримати рішення щодо переформатування діючої системи правоохоронних органів та створення професійних підрозділів національної гвардії, муніципальної міліції, народних дружинників. Започаткувати у практичну діяльність погодження з депутатським корпусом місцевих рад призначення керівників правоохоронних органів МВС та СБУ, прокурорів, суддів. НА МВС покласти обов’язки матеріально-технічного забезпечення та професійної підготовки особового складу: оперативних працівників, експертів, криміналістів тощо. При формуванні у кожному обласному центрі України полків національної гвардії (замість внутрішніх військ) залучати досвідчених та авторитетних громадян із числа активу майданів та колишніх військовослужбовців ЗСУ.
 8. Вважати неприпустимим комплектування силових та правоохоронних структур на основі стихійних та незаконно діючих на території України радикальних формувань. Дати належну суспільну та юридичну оцінку незаконній легалізації радикального налаштованим озброєним формуванням, які діють на теренах України.
 9. Процес реформування влади проводити прозоро.
 10. З метою посилення рівня довіри людей до органів влади, інституту депутатського корпусу запровадити обов’язкову громадську експертизу при призначенні людей на державну службу. Забезпечити участь представників громадських організацій, активістів місцевих громад у формуванні списків кандидатів у депутати всіх рівнів рад.
 11. Змінити правила в системі оподаткування, посилити контроль за станом сплати податків. З метою забезпечення збалансованості соціально-економічного розвитку регіонів забезпечити сплату податків і зборів суб’єктами господарювання за фактичним місцем ведення ними господарської діяльності.  

від громадської організації молодіжне об єднання «Євроклуб»

 1. З метою посилення рівня довіри людей до органів влади, інституту депутатського корпусу запровадити обов’язкову громадську експертизу при призначенні людей на державну службу. Забезпечити участь представників громадських організацій, активістів місцевих громад у формуванні списків кандидатів у депутати всіх рівнів рад.
 2. Змінити правила в системі оподаткування, посилити контроль за станом сплати податків. З метою забезпечення збалансованості соціально-економічного розвитку регіонів забезпечити сплату податків і зборів суб’єктами господарювання за фактичним місцем ведення ними господарської діяльності.  

Останнє оновлення: Понеділок, 24 березня 2014, 15:20

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr