№1291 Про передачу майнового комплексу, що перебуває на балансі комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, у комунальну власність територіальної громади міста Овруча

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять  сьома  сесія                                                                           VI скликання

від 11.09.14 №1291

Про передачу  майнового комплексу,
що перебуває на балансі комунальної установи
по експлуатації адмінбудинків  Житомирської
обласної ради,  у комунальну  власність
територіальної  громади міста  Овруча

         Керуючись  статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Овруцької міської ради від 29.09.11  № 216  «Про попереднє погодження на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у комунальну власність територіальної громади м. Овруч майнового комплексу «Овруцький завод продтоварів»  та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від 20.06.14, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно майновий комплекс  за адресою: м. Овруч,        вул. Н. Репкіна, 8-а, зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, з балансу комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради у комунальну власність територіальної громади міста Овруча.

2. Приймання-передачу майнового комплексу здійснити відповідно до чинного законодавства.

3.Директору комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради Галичу М.А. у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі майнового комплексу.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Годованого Р.М.

Голова обласної ради                                                                          В.Й. Француз

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr